Skvelé domény

„Skvelá doména je základ pre skvelú webovú stránku. Skvelá webová stránka je základ úspešného podnikania na internete.“

Vyberte si adresu, na ktorej sa Vaša webstránka bude cítiť skvelo!Doména*Cena*Vhodnosť využitia
Nakupuj.biocena dohodouExluzívna doména Nakupuj.bio je doména, ktorou zaručene oslovíte široké masy fanúšikov bio potravín a bio kozmetiky. Nakupuj.bio je naozaj skvelou platformou pre internetové predaje Vášho bio sortimentu.
Investujsnami.skcena dohodouDoména Investujsnami.sk v sebe nesie priamu výzvu k akcii – dôležitý element úspešného marketingu snáď od čias antických trhovníkov. Je to vynikajúca platforma pre marketingové aktivity investičných spoločností, ktorých cieľový segment je mladý, dynamický a nebojí sa výzvy… 🙂
Verim.sicena dohodou
Vzdy.incena dohodouDoména Vzdy.in je lukratívny „pozemok“ pre webovú nehnuteľnosť, ktorou oslovíte každú mladú aj staršiu dušu, ktorá chce a ide s dobou. Veď kto by nechcel byť vždy in? Vždy informovaný, vždy trendový, vždy v obraze… 🙂
English.sk970 €Doména english.sk je doména generická, a tie majú vyhľadávače najradšej. Navyše je to doména s dlhou históriou a webové vyhľadávače o nej veľmi dobre vedia. Je vhodná pre akékoľvek aktivity týkajúce sa práce s anglickým jazykom. Jazykové školy, zahraničné jazykové pobyty, prekladateľské a tlmočnícke služby, doučovanie anglického jazyka a pod.
Copywritings.sk570 €Doménu copywritings.sk veľmi dobre „zúžitkujú“ copywriteri, reklamní textári či bloggeri, ktorých hlavnou témou je reklamné textárčenie. Ak patríte do tejto skupiny, určite viete, že predmet podnikania uvedený priamo v názve domény je naozaj skvelá devíza.
Simple-sample.sk370 €Doména simple-sample.sk (v preklade do slovenčiny „jednoduchý vzor“) sa dá využiť skutočne na čokoľvek. Fantázii sa medze nekladú. Ja som doménu simple-sample kupovala na „hranie sa“ s WordPressom, no možno práve Vám napadne oveľa lepšie využitie.
Dokazem.tocena dohodouDoména dokazem.to je skvelou platformou pre projekty rôzneho charakteru. Tréningové aktivity, semináre a workshopy zamerané na zvyšovanie produktivity, projekty na podporu v boji proti závislostiam, projekty na podporu detí a mladých ľudí s určitým handicapom… prakticky čokoľvek, kde heslo „dokážem to“ nájde svoje uplatnenie.
Handmade-odevy.sk470 €Doména handmade-odevy.sk je úzko špecializovanou doménou, ktorá má svoje využitie uvedené priamo v názve. Ak sa venujete ručnému šitiu odevov, táto doména je pre Vás ako stvorená 🙂
English-translation.sk470 €
REZERVOVANÉ
English-translation.sk je tiež veľmi úzkou špecializovanou doménou, ktorú využijú najmä komerční či úradní prekladatelia s pracovným jazykom anglickým.
Rucne-prace.sk370 €Doména rucne-prace.sk má naopak širokospektrálne využitie, pretože manuálna kreatívna práca má veľké množstvo podôb. Ak vediete krúžky ručných prác, prípadne sa venujete ručným prácam a kreatívnej tvorbe ako drobný živnostník, doména rucne-prace.sk je skvelá platforma pre Vaše internetové podnikanie. Je ľahko zapamätateľná, a to nie len ľuďmi, ale aj webovými vyhľadávačmi, čo znamená, že má vysoké šance umiestnenia sa na dobrých pozíciách vo vyhľadávaní.

*Сeny sú konečné. Nie som platiteľ DPH.

*Všetky domény sú zaindexované pomocou Google Search Console, čo znamená, že už teraz sa pracuje na ich optimalizácii pre vyhľadávače (SEO).

 

Mám záujem o info! (odkaz na kontaktný formulár)